424A
582345

PLACKETT, porslin. Qingdynastin, tidigt 1900-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Klubbat pris
9 500 SEK

Dekor i emaljfärger av man och pojke med gäss. Ca 38 x 25,5 cm. Ram i hardwood.

Slitage.