425
592842

PLAKETT, porslin. Qingdynastin, tidigt 1900-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
34 000 SEK

Dekor i emaljfärger av lärd man i trädgård med pojke och hund. 38 x 26 cm. Ramad.

Smärre slitage. Ej examionerad ur ram.