543
589517

FAT, porslin. Qingdynastin, Kangxi (1662-1722).

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Dekor i underglasyrblått av blommor. Diameter 39,2 cm.

Nagg. Repor, sprickor.