701
584213

August Hagborg

(Sverige, 1852-1921)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 100 - 8 870 EUR
7 480 - 9 360 USD
Klubbat pris

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

August Hagborg
(Sverige, 1852-1921)

AUGUST HAGBORG, olja på uppfodrad duk, signerad.

Lekande barn. 50x66 cm.

Ytsmuts, mindre retuscher.

Tilläggslista

Uppfodrad duk. / Relined canvas.

Införselmoms

Import VAT will be charged on the hammer price on this lot.
For further details please contact customer service +46 8 6614273.

Formgivare