817
560786

Louis Abel-Truchet

(Frankrike, 1857-1918)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 620 - 3 050 EUR
2 740 - 3 190 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Louis Abel-Truchet
(Frankrike, 1857-1918)

"Esquisse pour l'Ovation"

Signerad Abel-Truchet. Duk 54,5 x 66 cm.

Proveniens

Privatsamling.