908A
596821

Palamedes Palamedesz. II

(Holland, 1633-1705)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 320 - 7 100 EUR
5 560 - 7 410 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Palamedes Palamedesz. II
(Holland, 1633-1705)

Kavalleribatalj

Signerad P och daterad 1656. Uppfodrad duk 80 x 121 cm.