989
575281

SEMIANTIK KIRMAN LAVER. 348 x 344 cm.

Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 360 - 6 100 EUR
4 560 - 6 390 USD
Klubbat pris
25 000 SEK

Mörkblåmelerad botten med rader av polykroma blommande grenar och palmetter. En smal benvit huvudbård med blommönster.

Något ställvis hårdare slitage, något smutsig, fläckar varav någon lite stel. Sidorna med trampveck och skador.