Etsning och färgakvatint, 1960, signerad med blyerts 8/90, tryckt av Robert Dutrou, Atelier Maeght, Paris, utgiven av Maeght, Paris. 17,3 x 21 cm, bladstorlek 31,5 x 45,5 cm (BFK Rives).
Svagt gulnad.
Dupin 286.
×
Logga in
Kunde inte logga in