641735

515. MOGENS LASSEN, möjligen, fåtölj, Danmark 1940-50-tal.

Omklädd i blå plysch.

Benen med slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK / 1 641 - 2 188 EUR
Klubbat pris
17 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.