515
641735
MOGENS LASSEN, möjligen, fåtölj, Danmark 1940-50-tal.

Omklädd i blå plysch.

Benen med slitage.

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

1 641 - 2 188 EUR

Klubbat pris:
17 000 SEK