515
641735

MOGENS LASSEN, möjligen, fåtölj, Danmark 1940-50-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Omklädd i blå plysch.

Benen med slitage.