518
594309

CARL MALMSTEN, satsbord, "Släden".

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Mahogny, tre bord, två med spjälor. Brännstämplat CM. Det större bordets längd 92 cm, bredd 46 cm, höjd 63 cm.

Smärre slitage, blekta.