14
586316
CARL FAGERLUND, spegel, Orrefors 1940-50-tal.
Carl fagerlund, spegel, orrefors 1940-50-tal.

Rektangulär ram med gjutna glasplattor. Höjd 71 cm, bredd 50,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

1 609 - 2 146 EUR

Klubbat pris:
42 000 SEK
Kontakta specialist
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 19