164
592543

MATTA. Rya. 131 x 95 cm. Sverige, omkring 1950-1960-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
350 - 437 EUR
369 - 461 USD
Klubbat pris

Polykrom modernistisk komposition.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar.