164
592543

MATTA. Rya. 131 x 95 cm. Sverige, omkring 1950-1960-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris

Polykrom modernistisk komposition.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar.