170
645001

Robert Indiana

(USA, 1928-2018)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 760 - 2 640 EUR
1 870 - 2 800 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Robert Indiana
(USA, 1928-2018)

MATTA. "Umbridge LOVE", Chosen Love. Handtuftad 1995. 242 x 243 cm. Robert Indiana.

Klippt reliefdekor och signatur. Signerad etikett medföljer: Numrerad 73/175. Robert Indiana komponerade mönstret LOVE på 1960-talet.

Obetydligt damm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

349. Hans J. Wegner, vilstol, modell "JH 524", Johannes Hansen, Köpenhamn.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
100 000 SEK