170
645001

Robert Indiana

(USA, 1928-2018)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 770 - 2 650 EUR
1 840 - 2 760 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Robert Indiana
(USA, 1928-2018)

MATTA. "Umbridge LOVE", Chosen Love. Handtuftad 1995. 242 x 243 cm. Robert Indiana.

Klippt reliefdekor och signatur. Signerad etikett medföljer: Numrerad 73/175. Robert Indiana komponerade mönstret LOVE på 1960-talet.

Obetydligt damm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

163. Lars Tunbjörk, "42nd Street and Eight Avenue", 1997.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK