348
635376

Klara Kristalova

(Sverige, Född 1967)
Utropspris
150 000 - 170 000 SEK
14 500 - 16 500 EUR
16 600 - 18 800 USD
Klubbat pris
160 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23
Klara Kristalova
(Sverige, Född 1967)

Utan titel.

Signerad K. Kristalova och daterad 2012. Bemålat och glaserat porslin. Höjd 45, bredd 30 och djup 18 cm.