410
622582

Saint Clair Cemin

(Född 1951)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
14 500 - 19 400 EUR
16 600 - 22 200 USD
Klubbat pris
100 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23
Saint Clair Cemin
(Född 1951)

"Sea Life Fountain"

Signerad Cemin och daterad 1998. Numrerad 1/1. Marmor och brons. Höjd 91,5, bredd 115 och djup 49 cm.