89
637895

IB KOFOD LARSEN, stolar, 8 st, Säffle Möbelfabrik, 1960-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Palisander, sits med brunt skinn.

Slitage. (8)

Tilläggslista

Cites-intyg finns.