9
601823
HANS ERIK JOHANSSON, troligen, soffa, Westbergs Möbler, Tranås 1960-tal.
Hans erik johansson, troligen, soffa, westbergs möbler, tranås 1960-tal.

Svängd form, ben i borstat stål och teak, tre lösa sittdynor, beige tygklädsel. Längd 212 cm.

Något slitage, smärre fläckar.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 288 - 1 609 EUR

Klubbat pris:
26 000 SEK
Kontakta specialist
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 19