98
648504

HANS J WEGNER, matbord, Andreas Tuck, Odense Danmark 1950-60-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Teak och ek, avtagbara klaffar, brännstämplat. Längd 125,5 cm, klaffarna 55,5 cm x 2, total längd 236,5 cm, bredd 85 cm, höjd 73 cm.

Tilläggslista

Måtten skall vara: längd 125,5 cm + klaffar 2 x 55,5 cm = total längd 236,5 cm, bredd 85 cm, höjd 73 cm.
Measures length 125,5 cm + 2 leaves à 55,5 cm = a total of 236,5 cm, width 85 cm, height 73 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

147. Vee Speers, "Untitled #35”, 2009.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK