1072
655767

Fransk skola 17/1800-tal

(Frankrike)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
70 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Fransk skola 17/1800-tal
(Frankrike)

Dörröverstycke med staffagefigurer vid ruin

Uppfodrad duk 73 x 81 cm. Rikt skuren och förgylld ram.