1155
652814

Jacob Axel Gillberg

(Sverige, 1769-1845)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Jacob Axel Gillberg
(Sverige, 1769-1845)

"Elsa Fougt" (född Momma) (1744-1826)

Miniatyr. Signerad Gillberg Del och daterad 1806. Gouache på ben 7 x 6,5 cm.