1275
662355

LJUSKRONA, för nio ljus. Barockstil, 1900-tal.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris

Förgylld stomme av metall behängd med bergkristall och glas. Höjd 104, diam 64 cm.