1394
664178

KANINVASER med LOCK, ett par, fajans. Marieberg, daterade 19/3 (17)71.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 770 - 2 650 EUR
1 840 - 2 760 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom dekor blommor. Höjd 34,5 cm.

Lagningar, nagg.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

129. Giopato & Coombes, taklampa, "Bolle 14", Kalmar Werkstätten, för Firma Svenskt Tenn, 2015.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK