170
634492

RULLMÅLNING, motiv med palatsdamer och tjänare i en trädgård, Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
85 000 SEK

Tusch och färg på siden. 123 x 89,5 cm.

Troligen avkortad. Lagningar, retuscher, fläckar, defekter.