171
661374

ALBUMBLAD, landskap med herde och tre kameler, sen Qingdynastin (1644-1912). ÅTER KUND!

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris

Tusch och färg på papper. En röd stämpel. 35 x 30 cm.

Slitage, skador, fläckar.