341
625602

YTTERFODER, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Dekor i famille rose med blomster motiv. Höjd 19 cm.

Nagg.