342
625594

BOJAN med LOCK, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Dekor i famille rose med fenix på trädgårdsklippa vid pion och magnoliakvist. Höjd 35 cm.

Nagg.