536
584917

SALTSPADAR, 2 par, ett par av Gustaf Möllenborg, Stockholm 1831, ett par av Nils Julihn, Karlshamn, (v.-1826-1868).

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Delvis förgyllda, släta. (2+2).

Tilläggslista

Införselmoms tillkommer på klubbat pris, 12%.

Införselmoms

Proveniens

Rolf Anderssons (1928-2011) silversamling.