855
662439

SEMIANTIK ISFAHAN FIGURAL. Möjligen Ahmad. 210 x 143,5 cm.

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 780 - 5 730 EUR
5 420 - 6 510 USD
Klubbat pris

Polykromt landskap med träd, vattendrag, fåglar, lejon, tiger, zebra, giraff och andra djur. Bård med landskap, djur och fåglar.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar. Två hörn med obetydlig lagning, långsidorna med trampveck och obetydliga skador.