856
633435

SEMIANTIK/ANTIK KARABAGH. 276 x 124 cm (samt kortsidorna med 1,5 cm slätväv).

Utropspris
10 000 - 10 000 SEK
872 - 872 EUR
912 - 912 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Mörkblå botten med diagonala polykroma ränder med små ovaler. Bred bård med diagonalt rutmönster och stiliserade blommor.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar och trampveck, obetydliga malskador.