858
660460

SEMIANTIK/ANTIK KAUKAS. 196 x 124,5 cm.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Röd botten med polykromt spaljémönster med stiliserade blommor. Smal benvit huvudbård med s.k. vinglasmönster. Flera sekundärbårder.

Obetydligt ställvis något slitage, något smutsig, smärre fläckar, liten lagning. Kortsidorna och en långsida något skadade.