867
653455

SEMIANTIK MESHED. 500 x 358,5 cm.

Utropspris
30 000 - 50 000 SEK
2 620 - 4 360 EUR
2 740 - 4 560 USD
Klubbat pris

Rödmelerad botten med stort polykromt ardebilmönster och blomslingor. Rödmelerad huvudbård med blomställningar, blom- och palmettranka.

Något ställvis hårt slitage, smutsig, fläckar, malskador. Sidorna med trampveck och skador.