878
662391

SEMIANTIK VERAMIN. 217,5 x 146,5 cm.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Mörkblå botten med polykromt mina khani-mönster. Bred röd huvudbård med stor palmett-, blom- och granatäppelranka.

Obetydligt slitage, något smutsig, fläckar. Långsidorna med trampveck och skador.