886
661861

Gustaf Rydberg

(Sverige, 1835-1933)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
Gustaf Rydberg
(Sverige, 1835-1933)

Skånskt landskap

Otydligt signerad och daterad GR -7?. Duk 28,5 x 37 cm.

Proveniens

Fil. dr Adolf Anderbergs samling, Malmö.
Privat samling.