901
662066

August Hagborg

(Sverige, 1852-1921)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 660 - 3 110 EUR
2 780 - 3 240 USD
Klubbat pris
August Hagborg
(Sverige, 1852-1921)

AUGUST HAGBORG, duk, signerad Hagborg.

Solnedgång 65,5 x 92 cm.

Ytsmuts. Visst slitage längs ramkanten, endast synligt i UV-ljus.

Formgivare