584213

902. AUGUST HAGBORG, olja på uppfodrad duk, signerad.

Lekande barn. 50x66 cm.

Ytsmuts, mindre retuscher.

Följerätt
Nej
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK/5 353 - 6 424 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Tilläggslista

Uppfodrad duk. / Relined canvas.

Införselmoms

Övrigt

Import VAT will be charged on the hammer price on this lot.
For further details please contact customer service +46 8 6614273.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto