903
575193

Nils Kreuger

(Sverige, 1858-1930)
Utropspris
50 000 - 55 000 SEK
4 410 - 4 850 EUR
4 600 - 5 060 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Nils Kreuger
(Sverige, 1858-1930)

Parisisk gatuscen

Signerad Kreuger. Troligen utförd 1885-86. Pannå 13,5 x 23,5 cm.

Proveniens

Dansk privatsamling.

.