904
575198

Nils Kreuger

(Sverige, 1858-1930)
Utropspris
50 000 - 55 000 SEK
4 360 - 4 800 EUR
4 560 - 5 020 USD
Klubbat pris
Nils Kreuger
(Sverige, 1858-1930)

NILS KREUGER, pannå, signerad Kreuger. Troligen utförd 1885-86.

Nattstämning, Paris. 14 x 23,5 cm.

Ytsmuts.

Proveniens

Dansk privatsamling.

.