946
368096

Herman af Sillén

(Sverige, 1857-1908)
Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
16 700 - 19 100 EUR
19 000 - 21 700 USD
Klubbat pris
Herman af Sillén
(Sverige, 1857-1908)

Fransk pansarfregatt utanför franska rivieran

Signerad H. af Sillén och daterad Paris 1888. Duk 97 x 131 cm.