946
368096

Herman af Sillén

(Sverige, 1857-1908)
Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
15 300 - 17 400 EUR
16 000 - 18 200 USD
Klubbat pris
Herman af Sillén
(Sverige, 1857-1908)

Fransk pansarfregatt utanför franska rivieran

Signerad H. af Sillén och daterad Paris 1888. Duk 97 x 131 cm.