717538

217. ANDRÉ LHOTE, Portraits de ma femme.

Signerad A. Lhote. Troligen utförd 1909. Olja på papper uppfäst på duk 60 x 68 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK/15 806 - 21 075 EUR
Klubbat pris
150 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Tilläggslista

Olja på papper uppfäst på duk.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto