717538

217. ANDRÉ LHOTE, Portraits de ma femme.

Signerad A. Lhote. Troligen utförd 1909. Olja på papper uppfäst på duk 60 x 68 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK / 15 806 - 21 075 EUR
Klubbat pris
150 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto