670303

218. JOAN MIRÓ, Untitled (Personnages et étoiles).

Signerad Miró. Datering och dedikation a tergo: "á Jean Dannery, amicalement, Miró 1952". Tusch, akvarell, pastell och krita 25 x 16 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
500 000 - 600 000 SEK/52 687 - 63 224 EUR
Klubbat pris
540 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

Certifikat medföljer från A.D.O.M., Paris.