547
712987

MATTA. Reliefflossa. 250,5 x 197 cm. Signerad à tergo AGDA ÖSTERBERG.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Klubbat pris
70 000 SEK

Sverige omkring 1900-talets mitt. Benvit, slätvävd botten med geometriska mönster i relief.

Smutsig, smärre fläckar. Sidorna med obetydligt slitage.

Tilläggslista

Droit de suite