583
709326

MATTA. Rölakan. 266,5 x 176 cm. Signerad SH

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
28 000 SEK

(Svensk hemslöjd). Polykromt rutmönster med geometriska figurer.

Något slitage och smutsig, fläckar. En långsida med smärre skador, bandkantade kortsidor.