Fanerad med jakaranda, rosenträ och lönn. Beslag av förgylld mässing. Skiva av kolmårdsmarmor. Tre lådor. Skivan märkt undertill med rödkrita "Metzmacher". Längd 104, bredd 56, höjd 85 cm. Nyckel medöljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in