1224
723166

SPEGEL. Stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Förgylld och bronserad. Dekor av kartusch, rocailler, blommor och akantusblad. Höjd 112, bredd 50 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

286. Mamma Andersson, "All They Had To Do Was Dream".
Utropspris
1 000 000 - 1 200 000 SEK
Budhistorik
1 250 000

ditt bud
1 200 000

ditt bud
1 150 000

ditt bud
1 100 000

ditt bud
1 050 000

ditt bud
1 000 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 250 000 SEK