1237
721168

APPLIQUER för två ljus, ett par, Frankrike, 1800-talets början, Empire.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Dekor med palmetter och lejon. Höjd 24 cm.

Borrade för el.