1247
644996

AMPEL, för sex ljus, Ryssland, 1820/30-tal, Empire.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris

Förgylld och patinerad brons. Dekor av palmetter och fabeldjur. Höjd 105, diam 55 cm.