1248
726997

LYKTA, för tre ljus, gustaviansk, 1700-talets slut.

Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
3 510 - 3 940 EUR
3 650 - 4 100 USD
Klubbat pris
60 000 SEK

Förgylld mässing. Dekor av girlander och tofsar. Höjd 73, diam 49 cm.