1252
702171

KANDELABRAR, för sex ljus, ett par, Frankrike, 1800-tal. Empire.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och patinerad brons. Dekor med blomsterornerade ljusarmar samt tassfötter. Höjd 78 cm.