1300
731274

URNOR, ett par. Ryssland, 1800-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris

Vit marmor. Balusterform. Höjd 30 cm.

Proveniens

Medföljer inköpskvitto från Moskva.